WitamyO nasUsługiNapisz do nasKontakt i dane adresowe
Prima Nota Sp.j.
Certyfikowane Biuro Rachunkowe
O nas

 

Certyfikowane Biuro Rachunkowe PRIMA NOTA Sp.j. powstało w 2011 roku. Świadczy kompleksową, profesjonalną obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności i różnej formie prawnej. Usługi księgowe prowadzimy rzetelnie i fachowo w oparciu o przepisy prawa podatkowego i prawa bilansowego.

Misja
Naszą misją jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom klienta i dopasowanie świadczonych przez nas usług do jego potrzeb i wymagań. Każdego klienta traktujemy indywidualnie starając się w najwyższym stopniu spełnić jego oczekiwania. W wykonywaną przez nas pracę wkładamy dużo zaangażowania wykorzystując profesjonalną wiedzę, merytoryczną znajomość zagadnień i doświadczenie praktyczne. To pozwala naszemu klientowi na prowadzenie działalności w warunkach komfortu psychicznego i skoncentrowaniu się na rozwoju prowadzonej działalności. Czynnie dążymy do podnoszenia kwalifikacji i uprawnień dotyczących zagadnień finansowo – księgowych.


Uprawnienia
Właściciele firmy posiadają certyfikaty Ministra Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 11903/2005 i 15698/2006 oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, w związku z wykonywaniem tego typu usług.

Zasady współpracy
Zasady współpracy zależą od potrzeb danego klienta oraz dotychczasowej organizacji pracy w firmie zleceniodawcy. Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Certyfikowane Biuro Rachunkowe PRIMA NOTA Sp.j. na podstawie zawartej umowy odpowiada w pełni za ewentualne szkody wyrządzone i wynikłe w trakcie pracy. Nasze usługi świadczymy również w siedzibie klienta.

Współpraca z Certyfikowanym Biurem Rachunkowym PRIMA NOTA Sp.j. zapewni Państwu:
  • Gwarancję wysokiej jakości, profesjonalnie świadczonych usług
  • Obniżenie kosztów własnych firmy związanych z bezpośrednim zatrudnieniem pracownika
  • Wykorzystując nasze doświadczenie - obniżenie ryzyka własnych przedsięwzięć biznesowych
  • Spotkanie z fachową, kompetentną i kompleksową obsługą firmy
Polecamy strony naszych Klientów


 
WitamyO nasUsługiNapisz do nasKontakt i dane adresowe